Blog

Lampy wiszące. Gdzie i kiedy warto w nie zainwestować?

Oświetlenie we wnętrzu odgrywa bardzo ważną rolę. Prawidłowo dobrane lampy, są w stanie stworzyć niecodzienny klimat i podkreślić pieczołowicie stworzone aranżacje. Oświetlenie wewnętrzne to nie tylko atmosfera oraz piękno, ale także funkcjonalność. Dlatego, nie można zapominać o tym dodatku i warto poświęcić czas na precyzyjne dobranie lamp do wyglądu wnętrza, a także jego przeznaczenia.

Różne pomysły na zastosowanie kinkietów

Oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów aranżacji wnętrza. Odpowiednio dobrane potrafi nadać mieszkaniu niespotykanego charakteru. Jednym z nowoczesnych rozwiązań są kinkiety.   Niecodzienny klimat w mieszkaniu   Lampy ścienne, jakimi są kinkiety, często budzą skojarzenie z tradycyjnym wykończeniem mieszkania. Nic bardziej mylnego! To bardzo nowoczesny element wnętrza, który zastosować można na różne sposoby. Kinkiety sprawdzają …

Oświetlenie jako element aranżacji wnętrz

Oświetlenie w mieszkaniu zapewnia nam nie tylko dobrą widoczność po zmroku, ale również wpływa na komfort, samopoczucie i atmosferę panującą w pomieszczeniach. To bardzo ważny aspekt wystroju wnętrz, którego istotnym elementem są nie tylko lampy sufitowe, ale również punkty świetlne, umieszczone np. w meblach, listwach podłogowych czy oświetlenie do sufitów podwieszanych.

Plafony łazienkowe. Pomysły i inspiracje

Plafony łazienkowe to charakterystyczne elementy oświetleniowe, które dokładnie przylegają do sufitu. Stanowią nie tylko ciekawe rozwiązanie aranżacyjne, ale również zapewniają wydajne, dobrze rozproszone światło w pomieszczeniu. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w łazienkach, a także pokojach przeznaczonych do kąpieli.

Urządzanie łazienki. Jaki kinkiet nad lustro wybrać?

Urządzanie łazienki to zawsze duże wyzwanie. Każdy chce, by jego łazienka była funkcjonalna, a do tego ładna. Codziennie spędzamy w niej sporo czasu, dlatego też dobrze jest, gdy możemy z niej wygodnie skorzystać w porannym pośpiechu, jak i zrelaksować się, gdy wieczorem mamy ochotę na gorący prysznic lub kąpiel. Jedną z decyzji, jakie musimy podjąć …

Kilka słów o oświetleniu lustra w łazience

Wiele osób urządzających mieszkanie zastanawia się, jak powinno być oświetlone lustro w nowoczesnej łazience. Do sprawy należy podejść dwuetapowo. Po pierwsze: co możemy zrobić, by lustro było wygodne w użytkowaniu? I po drugie: co zrobić, by samo w sobie wyglądało nowocześnie i cieszyło oczy jako element aranżacji łazienki?

 
 
 
Strefa architekta