Spotkajmy się w Szczecinie aby porozmawiać o świetle!

Ukształtowanie i aranżacja wnętrza ma wpływ na to jakie jest zapotrzebowanie na światło dzienne i sztuczne w danym pomieszczeniu.

Jak zaprojektować oświetlenie aby stymulować nasz narząd wzroku i poczucie estetyki zachowując funkcjonalność wnętrza?

Z oprawami Astro to proste!

Podczas spotkania nasi eksperci opowiedzą jakie rozwiązania oświetleniowe zastosować do konkretnych pomieszczeń.

Spotkaj się z nami w Szczecinie podczas Laboratorium Dobrej Marki!

Bezpłatne, branżowe spotkanie dla architektów z cyklu Laboratorium Dobrej Marki odbędzie się 22 maja 2024 w Szczecinie. Wspólnie z najlepszymi producentami z branży wyposażenia wnętrz, chcemy sprawić, aby praca Architektów i projektantów wnętrz stała się jeszcze bardziej efektywna!

Zapraszamy 22 maja (środa) o godz. 9.00 do Hotel Dana, przy Al. Wyzwolenia 50. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem należy je zarezerwować, klikając w poniższy formularz:

https://formularz.laboratoriumdobrejmarki.pl/185686?lang=pl

Zapewniamy:

wyśmienitą kawę i słodkie śniadanie

stoiska i prezentacje naszych Partnerów, czyli Dobrych Marek: Architype Polska, Aurora Technika Świetlna, Barlinek Podłogi, BARRISOL Official - The Stretch Ceiling, Dąbex - Twoje wymarzone podłogi, Hörmann Polska, Elita Meble Łazienkowe, Laguna Fabryka Okuć, Meissen Keramik Polska, Kabiny prysznicowe New Trendy, Technistone Polska, Radaway - kabiny prysznicowe i brodziki, Roca, Wall Art - tapety na wymiar, WSC, Valvex.

praktyczną wiedzę i wystąpienia gości specjalnych:

Jak zmniejszyć ilość poprawek w projektach i zaoszczędzić czas?

Prowadząca: Anna Łuńska - coach i trener, projektantka architektury wnętrz i wystawiennictwa. Pasjonatka Visual Merchandisingu oraz tematyki związanej z oddziaływaniem przestrzeni na emocje i zachowania człowieka. Wykorzystuje w projektowaniu elementy procesu sprzedaży, metody Design Thinking oraz NVC ze szczególnym uwzględnieniem budowania relacji i komunikowania się z klientem.

Umowy w prawie autorskim

Prowadząca: Małgorzata Ludwik - radca prawny, założycielka kancelarii prawnej Ludwik Legal we Wrocławiu. Pomaga przedsiębiorcom odnaleźć się w labiryncie przepisów prawnych. Jej konikiem są prawa własności intelektualnej, w tym prawa autorskie do projektów architektonicznych i urbanistycznych. Na co dzień doradza wydawnictwom, biurom projektowym, agencjom reklamowym, fotografom, fundacji muzycznej oraz firmom z branży IT i nowych technologii.

inspirującą atmosferę, sprzyjające nawiązywaniu nowych kontaktów branżowych

konkurs z atrakcyjnymi upominkami

pyszny lunch na koniec spotkania

Laboratorium Dobrej Marki to cykliczne spotkania architektów z wiodącymi producentami z branży wyposażenia wnętrz i ogrodów, organizowane od 2015 roku w różnych miastach Polski. Są one okazją do nawiązania nowych kontaktów, zapoznania się z ofertą produktową kilkunastu producentów z branży wyposażenia wnętrz i ogrodów, a także wysłuchania praktycznych wystąpień gości specjalnych z zakresu: prawa, marketingu, sprzedaży, budowania marki osobistej, zarządzania stresem, roli sztuki we wnętrzach itp. Wszystko to w miłej i kameralnej atmosferze!

Czeka Was dzień pełen wartościowych rozmów, wypełniony sporą dawką wiedzy. Do tego dobra kawa, lunch, niespodzianki od naszych Partnerów. Powiadomcie koleżanki i kolegów z branży. Czekamy na Was!