Czas na Olsztyn! 24 kwietnia (środa) 2024 roku Warmiński Hotel & Conference, ul. Kołobrzeska 1 - to data i miejsce ważne dla projektantów z Olsztyna i okolic.

Aby wziąć udział w branżowym, bezpłatnym spotkaniu dla architektów, należy się zarejestrować

https://formularz.swiatrezydencji.pl/784155?utm_source=fb

Co gwarantujemy?

Fantastyczny dzień z dużą dawką wiedzy i inspiracji z Laboratorium Dobrej Marki i naszymi Partnerami: Architype Polska , Aurora Technika Świetlna , Barlinek Podłogi , Elica , Elita Meble Łazienkowe , Hörmann Polska , Komfort , Kabiny prysznicowe New Trendy , Peka PL , Roca , Technistone Polska , Wall Art - tapety na wymiar , WSC

Ciekawe wykłady gości specjalnych :

Sztuczna inteligencja w zawodzie architekta - szanse i zagrożenia

Prowadzący: Petros Psyllos - elektronik, programista i innowator. Zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii, w tym m.in. zastosowaniami sztucznej inteligencji. Za prace w dziedzinie wsparcia technicznego osób niepełnosprawnych został uznany przez amerykańską edycję Forbesa za jednego z 30 najlepszych europejskich innowatorów poniżej 30. r. ż. oraz Massachusetts Institute of Technology Review za jednego z 10 najzdolniejszych młodych wynalazców w Polsce (2016).

Wyzwania, w obliczu których stają architekci wnętrz i projektanci we współczesnym świecie, w czasach wielkich zmian i nowych potrzeb.

Prowadząca: Katarzyna Koszałka - założycielka autorskiego studia Pracownia Projektowa mDom. Od ponad 20 lat tworzy wraz z mężem Waldemarem wyjątkowe wnętrza dla wymagających klientów. Aktywnie angażuje się w rozwój branży wnętrzarskiej, współtworząc Radę Programową w Stowarzyszenie Architektów Wnętrz (SAW). Ukazuje wszechstronność i oddanie dla rozwoju branży i jej standardów, prowadząc warsztaty i wykłady dla studentów, a także pełniąc rolę jurora w konkursach wnętrzarskich. Kierowana przez nią pracownia pozostaje otwarta na młodych adeptów zawodu.

Dobrą kawę , pyszny lunch i fantastyczną atmosferę do nawiązania nowych relacji biznesowych

Świetną przestrzeń do wymiany doświadczeń z ludźmi z branży

Ciekawe prezentacje, mnóstwo materiałów przydatnych w codziennej pracy, a także... atrakcyjne niespodzianki!

Dołączcie do grona najlepszych pracowni i ludzi, którzy nieustannie dbają o rozwój pracowni i marki osobistej architekta Zapraszamy!