Premierowa kolekcja opraw Astro daje użytkownikom zupełnie nowe możliwości korzystania z eleganckiego i funkcjonalnego oświetlenia!

W DNA Astro jest wpisanych kilka podstawowych zobowiązań, które znajdują swoje odzwierciedlenie we wszystkich rozwiązaniach oświetleniowych.

Przede wszystkim oprawy muszą być trwałe, a ich proces produkcyjny i materiały, z których są tworzone najwyższej jakości. Ponadto elementy eksploatacyjne są wymienne, a same produkty zaprojektowane w sposób, który idealnie odpowiada potrzebom użytkowników.

Premierowa kolekcja opraw oświetleniowych Astro to nie lada gratka dla miłośników dobrego designu ceniących nie tylko przemyślaną formą, ale również najwyższą jakość.

Nowa kolekcja to również nietuzinkowe rozwiązania technologiczne, które potwierdzają pozycję brytyjskiego producenta jako marki wyznaczającej światowe trendy oświetleniowe.

Warto przyjrzeć się kolekcji opraw przenośnych. To oprawy Zeppo, Halo oraz Nomad. Wykorzystując wysokiej wydajności akumulatory i efektywny system ładowania Astro umożliwiło użytkownikom swobodne przemieszczanie się z eleganckimi i funkcjonalnymi oprawami biurkowymi.

Oprawa Zeppo Portable to idealna propozycja dla osób ceniących klasyczną elegancję podszytą nutą nowoczesności. Dwuwarstwowe, opalowe szkło połączone z metalową podstawą lampy emituje ciepłe i idealnie rozproszone światło. Dzięki czterostopniowej regulacji intensywności świecenia możemy stworzyć nastrojowe oświetlenie w salonie lub sypialni lub intensywne oświetlenie biurka lub stołu jadalnianego. Oprawa ta dostępna jest w trzech wersjach wykończenia: matowej czerni, szarości oraz w odcieniu złota. Warte zauważenia są detale i estetyka wykonania samej oprawy i systemu ładowania. Płaski kabel zasilający idealnie wpasowuje się w podstawę oprawy przez co jest mało zauważalny i dyskretny. Forma oprawy Zeppo Portable to monolityczna bryła podkreślająca charakter nowoczesnych wnętrz.

Niezwykle innowacyjną formę przybiera oprawa przenośna Halo. Można śmiało powiedzieć, że wpisuje się ona idealnie w ideę eleganckiego minimalizmu, którą znajdziecie we wszystkich produktach Astro. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach forma oprawy Halo łączy futurystyczną elegancję z funkcjonalnością. Halo wyposażona jest w czterostopniowy czujnik dotykowy regulujący intensywność świecenia oprawy. Warto zwrócić uwagę na symbolikę ukrytą w kloszu tej niezwykłej lampy. Patrząc z góry Halo przedstawia symbol ikony zasilania i jest to przekaz którym Astro komunikuje wysoką wydajność tej oprawy. Na jednym ładowaniu, w zależności od intensywności świecenia Halo może działać od 10 do nawet 120 godzin.

Podobną nowoczesną formą może pochwalić się oprawa przenośna Nomad. Światło tej oprawy skierowane jest w dół dzięki minimalistycznej i eleganckiej formie klosza. Możliwość regulacji intensywności świecenia w zakresie od 5% do 100%. Klasa szczelności tej oprawy to IP65 co znacząco zwiększa możliwości jej wykorzystania np. na tarasie lub w łazience.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą premierowych produktów.

1 of 6