Już 7-go listopada zaprezentujemy najnowszą kolekcję oświetlenia Astro podczas Targów Warsaw Home. Koniecznie odwiedźce nas w hali B na stoisku B3.36

W dniach 7-10 listopada będziemy prezentować najnowszą kolekcję opraw oświetleniowych podczas Targów Warsaw Home.

Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z premierowymi produktami marki Astro, poznania szczegółów technicznych i rozwiązań technologicznych oraz niepowtarzalnego designu opraw brytyjskiego producenta.

Tradycyjnie już zapraszamy do Hali B i łazienkowej części Targów.

Dlaczego łazienkowej?

Ponieważ Astro szczególną uwagę poświęca oprawom oświetleniowym o podwyższonych klasach szczelności przeznaczonych właśnie do tak wymagających pomieszczeń jakimi są łazienki.

Oferta marki jest oczywiście znacznie szersza, o czym będzie okazja przekonać się odwiedzając nasze stoisko.

Zapraszamy zatem do Hali B na stoisko nr B3.36

Jeśli chcesz otrzymać od nas zaproszenie napisz do nas na adres: [email protected]

Warsaw Home & Contract to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Warsaw Home & Contract to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży jest wykorzystywany do maksimum.