Architekci i Projektanci z Wrocławia!

Koniecznie zarezerwujcie datę 23 listopada na spotkanie z nami.

Tego dnia w ramach Laboratorium Dobrej Marki będziemy mieli dla Was crème de la crème opraw Astro i masę wiedzy odnośnie parametrów oświetleniowych!

Jeśli projektujecie wnętrza, chcecie nawiązać nowe kontakty w branży, poznać skuteczne sposoby na budowanie własnej marki oraz prowadzenie wartościowego biznesu, dowiedzieć się, co nowego na rynku wyposażenia wnętrz, spędzić miło dzień w branżowym gronie - nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu!

23 listopada od godz. 9.30 czekamy na Was w Hotelu Mercure Wrocław Centrum, plac Dominikański 1.

Spotkanie jest bezpłatne.

Aby zarezerwować miejsce koniecznie zarejestruj się poprzez poniższy formularz:

https://formularz.swiatrezydencji.pl/658317?utm_source=FB

Co przygotowaliśmy:

dwa wystąpienia gości specjalnych

Wartościowy biznes, samodyscyplina w osiąganiu celów

Prowadząca: Barbara Lech Coaching i Szkolenia - ekspertka i certyfikowany trener narzędzi MindSonarR, PersologR i Reiss ProfileR. Dyplomowany coach z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej. Pomaga przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów.

Budowanie marki osobistej

Prowadzący: Andrzej Czech - CEO i założyciel agencji Sfera Group - PR & content marketing z Wrocławia, gdzie od 14 lat specjalizuje się w zarządzaniu projektami PR i content marketingu oraz doradztwie komunikacyjnym m.in. dla klientów branży budowlano-wnętrzarskiej.

do Waszej dyspozycji będą przedstawiciele kilkunastu marek wnętrzarskich:

Kabiny prysznicowe New Trendy, Kontakt-Simon, OSPEL - Idealne Połączenie, Komfort, Pawlaki Pro Audio, Barlinek Podłogi, Elita Meble Łazienkowe, RARO, Azario, IÖ, Wall Art - tapety na wymiar, Muraspec, Aurora Technika Świetlna, Cosentino, Karlik Elektrotechnik Sp z o o, dekoria.pl.

inspirujące rozmowy, sprzyjające nawiązywaniu nowych kontaktów branżowych

konkursy z atrakcyjnymi upominkami

przerwy kawowe i pyszny lunch na koniec spotkania

Nie zwlekajcie z zapisami. Spędźmy ten dzień w branżowym gronie w poszukiwaniu inspiracji do tworzenia coraz lepszych projektów i prowadzenia wartościowych biznesów.

Do zobaczenia!