W tym roku 6 grudnia to nie tylko Mikołajki ale również doskonała okazja do spotkania z dobrym designem, wnętrzarskimi trendami i nowościami.

Architekci i Projektanci z Łodzi - chcecie nawiązać nowe kontakty w branży, a przy okazji miło spędzić czas? Nie może Was zabraknąć na Laboratorium Dobrej Marki, które odbędzie się w hotelu Hotel_Ambasador_Premium. Od godz 9.30 czekamy na Was z pyszną kawą i słodkim śniadaniem.

Wystarczy się zapisać poprzez poniższy formularz:

https://formularz.swiatrezydencji.pl/264651/?utm_source=FB

Możecie liczyć na:

efektywnie i miło spędzony czas w gronie architektów, kolegów i koleżanek z branży oraz przedstawicieli najlepszych producentów wyposażenia wnętrz

wystąpienia ekspertów:

Wartościowy biznes, samodyscyplina w osiąganiu celów

Prowadząca: Barbara Lech Coaching i Szkolenia - ekspertka i certyfikowany trener narzędzi MindSonarR, PersologR i Reiss ProfileR. Dyplomowany coach z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej.

Pomaga przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów.

Jak zmniejszyć ilość poprawek w projektach i zaoszczędzić czas?

Prowadząca: Anna Łuńska - coach i trener, projektantka architektury wnętrz i wystawiennictwa. Pasjonatka Visual Merchandisingu oraz tematyki związanej z oddziaływaniem przestrzeni na emocje i zachowania człowieka.

praktyczną wiedzę o nowych produktach i rozwiązaniach przydatnych w codziennej pracy, przekazaną podczas wystąpień i na stoiskach producentów: Komfort , Kabiny prysznicowe New Trendy, Barlinek Podłogi, Hörmann Polska, OSPEL - Idealne Połączenie, FAKRO, Karlik Elektrotechnik Sp z o o, Aurora Technika Świetlna, Radaway, Elica, WSC, OMNIRES.

bezpłatne próbniki i nowe kontakty

konkursy z atrakcyjnymi upominkami i pyszny lunch na koniec spotkania.

Nie może Was zabraknąć!!!

Koniecznie bądźcie z nami 6 grudnia.