Już w najbliższy wtorek 11 października widzimy się na Laboratorium Dobrej Marki w Krakowie.

Zaprezentujemy najnowszą kolekcję opraw Astro i opowiemy na jakie parametry warto zwrócić uwagę projektując oświetlenie we wnętrzu.

Uwaga architekci i projektanci wnętrz z Krakowa i okolic! Już około dwa tygodnie pozostały do spotkania z cyklu Laboratorium Dobrej Marki w Qubus Hotel Kraków (ul. Nadwiślańska 6)! Zarezerwujcie w swoich kalendarzach 11 października (wtorek) i koniecznie pamiętajcie o rejestracji na spotkanie:

https://formularz.swiatrezydencji.pl/988188?utm_source=www

Czeka na was słodkie śniadanie, dobra kawa i solidna dawka wiedzy o nowych produktach i technologiach. Partnerami spotkania w Poznaniu są firmy: Altavola Design , Barlinek Podłogi , Finishparkiet Fabryka Parkietu , Kontakt-Simon , Doellken , Aurora Technika Świetlna , Jawor-Parkiet , Aquaphor Polska - filtry do wody , Karlik Elektrotechnik Sp z o o , OSPEL - Idealne Połączenie , FAKRO , FDESIGN , IPbud Tworzymy Mądre Domy , WSC .

Partnerem wspierającym jest Aliplast .

Nie zabraknie wystąpień ekspertów:

Nawyki ludzi sukcesu. Jak zwiększyć dochody i efektywność pracy architekta?

Prowadzący: Fryderyk Karzełek - przedsiębiorca, mentor, mówca, autor książek. Trener w takich obszarach jak rozwój osobisty, sprzedaż naturalna, komunikacja, przywództwo. Założyciel Klubu 555, którego celem jest inspirowanie Polaków do świadomego życia. Wierzy, że w życiu najważniejszy jest balans, który tworzy Heksagon Szczęścia.

Marka i video marketing w branży projektowej

Prowadząca: Anna Oszajca - trenerka autoprezentacji medialnej, twórczyni marek osobistych i biznesu. Producentka wideo, specjalistka mediów, założycielka Akademii Medialnej. Pokazuje, jak wykorzystać wizerunek w social mediach do tworzenia reputacji i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać - a następnie kupować właśnie od Ciebie.

Serdecznie zapraszamy!

1 of 6