Już jutro zapraszamy do Gdańska!

W hotelu Radisson odbędzie się spotkanie dla projektantów i architektów, podczas którego będzie okazja do zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami oświetleniowymi marki Astro.

Czas na Gdańsk

Mamy przyjemność zaprosić architektów z Trójmiasta na kolejne spotkanie z cyklu Laboratorium Dobrej Marki. Zapisujcie, żeby nie przegapić! Data: 27.10 (czwartek) Miejsce: Radisson Hotel & Suites Gdansk, Ul. Chmielna 10. Godzina: 9.30 - zaczynamy pyszną kawą i słodkim śniadaniem Żeby zdobyć bezpłatną wejściówkę, należy zarejestrować się tu: https://formularz.swiatrezydencji.pl/476535

Zapraszamy na ciekawe prezentacje i stoiska Dobrych Marek: Altavola Design, Aurora Technika Świetlna, Barlinek Podłogi, Cleoni - Lighting Manufacturer, Elita Meble Łazienkowe, IPbud Tworzymy Mądre Domy, Jawor-Parkiet, Kontakt-Simon, OSPEL - Idealne Połączenie, Kabiny prysznicowe New Trendy, Radaway, Ravak Polska, WSC, RAVON. Partnerem wspierającym wydarzenie jest firma Aliplast.

Zapraszamy na inspirujące wystąpienia gości specjalnych Oto, jakie poruszą tematy:

Marka i video marketing w branży projektowej

Prowadząca: Anna Oszajca - Akademia Medialna - trenerka autoprezentacji medialnej, twórczyni marek osobistych i biznesu. Producentka wideo, specjalistka mediów, założycielka Anna Oszajca - Akademia Medialna. Pokazuje, jak wykorzystać wizerunek w social mediach do tworzenia reputacji i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać - a następnie kupować właśnie od Ciebie.

Sposób na przepracowanie - jak zarządzać projektami z wykorzystaniem bezpłatnych narzędzi cyfrowych?

Prowadząca: Dorota Rycharska - twórczyni AgileBiznes, czyli koncepcji transformacji firm opartej na wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii zwinnych oraz umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, finalnie budujących przyjazne procesy i doświadczenia klientów. Właścicielka Agile Biznes, absolwentka Management Development Program ICAN Institute, socjolog, certyfikowany Agile PM i Prince2 PM, absolwentka SWPS w zakresie UX projektowanie usług, projektantka Design Thinking, certyfikowana konsultantka DISC

Wreszcie, zapraszamy na wyśmienitą kawę , do wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami , do nawiązywania nowych kontaktów, na pyszny lunch i do inspirujących rozmów! Kto jest chętny, by spędzić z nami ten dzień?