Na początku czerwca spotkamy się z architektami i projektantami z Poznania.

W ramach Laboratorium Dobrej Marki zaprezentujemy najnowszą kolekcję oświetlenia Astro i opowiemy o najważniejszych parametrach, które znajdziecie w oprawach łazienkowych tej marki.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Laboratorium Dobrej Marki w Andersia Hotel (Plac Andersa 3). Cieszymy się, że po dłuższej nieobecności możemy do Was wrócić Zarezerwujcie w swoich kalendarzach 2 czerwca (czwartek) i koniecznie pamiętajcie o rejestracji na spotkanie:

https://formularz.swiatrezydencji.pl/576851

Na co możecie liczyć?

Już od godz. 9 będziemy na Was czekać ze słodkim śniadaniem i dobrą kawą

Przedstawiciele Dobrych Marek jak zwykle przygotowali ciekawe prezentacje poświęcone aktualnym trendom, produktom, rozwiązaniom i technologiom. Będziecie mogli zapoznać się z nowościami na stoiskach Partnerów, dopytać o szczegóły oferty i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Partnerami spotkania w Poznaniu są firmy: Aurora Technika Świetlna , Barlinek Podłogi , Excellent Łazienki , FDESIGN , Finishparkiet Fabryka Parkietu , Tema przedstawiciel Gira w Polsce Jawor-Parkiet , Karlik Elektrotechnik Sp z o o , Kontakt-Simon , Mazurska Deska - producent podłóg dębowych , OSPEL - Idealne Połączenie , Kabiny prysznicowe New Trendy , WSC .

Partner wspierający to Salony Łazienki JETA

W bogatym programie przewidzieliśmy też wystąpienie eksperta:

Krzysztof Wróblewski - konsultant ds. marketingu internetowego w Project UP z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu i budowaniu relacji z klientami, udzieli cennych wskazówek i doradzi "Jak pozyskiwać klientów przez social media?"

Na uczestników spotkania czeka także konkurs wizytówkowy, w którym rozlosujemy atrakcyjne nagrody ufundowane przez Dobre Marki

Możecie również liczyć na pyszny lunch przygotowany przez kucharzy hotelu Andersia

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji Serdecznie zapraszamy!

1 of 7