Z nieukrywaną przyjemnością niebawem zawitamy z najnowszą kolekcją Astro do Krakowa. Już teraz rezerwujcie termin i zapisujcie się na szkolenie.

Uwaga architekci i projektanci wnętrz z Krakowa i okolic!!


Za 2 tygodnie spotykamy się w Sheraton Grand
Już dziś zarezerwujcie w swoich kalendarzach14 października (czwartek) godz. 9:00 i koniecznie pamiętajcie o rejestracji na spotkanie: https://formularz.swiatrezydencji.pl/713482
Czeka na was słodkie śniadanie, dobra kawa i solidna dawka wiedzy o nowych produktach i technologiach. Partnerami spotkania są firmy: Aurora Technika Świetlna, Elstead Lighting, Finishparkiet Fabryka Parkietu, FDESIGN, Jawor-Parkiet, Kontakt-Simon, Mazurska Deska - producent podłóg dębowych, Niemann Polska.
Przed nami także wystąpienia ekspertów:
Agnieszka Gniotek - historyczka i krytyczka sztuki, kuratorka wystaw, właścicielka Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego. Opowie o roli sztuki we wnętrzu w obliczu nowych wyzwań związanych z pracą w domu;
Marcin Kwiatkowski - praktyk i trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem, podpowie jak rozmawiać z klientami, by oszczędzać czas i doprowadzić do podpisania zlecenia na satysfakcjonujących warunkach.


Serdecznie zapraszamy!

1 of 3