Architekci i Projektanci z Bydgoszczy!

Koniecznie zapiszcie w kalendarzach datę 5 marca.

Tego dnia Laboratorium Dobrej Marki odbywa się w Waszym mieście, a my zaprezentujemy nowości od Astro Lighting!

Jeśli projektujecie wnętrza, chcecie nawiązać nowe kontakty w branży, poznać skuteczne sposoby na rozmowę z inwestorem, dowiedzieć się, co nowego na rynku wyposażenia wnętrz, spędzić miło dzień w branżowym gronie - nie może Was zabraknąć!

Spotykamy się w hotelu Holiday Inn Bydgoszcz (ul. Grodzka 36).

Spotkanie jest bezpłatne ale należy zarezerwować miejsce poprzez poniższy formularz:

https://formularz.swiatrezydencji.pl/631448?utm_source=FB

Zaprosiliśmy dwóch gości specjalnych, którzy poruszą istotne tematy:

*Wartościowy biznes, samodyscyplina w osiąganiu celów

Prowadząca: Barbara Lech Coaching i Szkolenia - ekspertka i certyfikowany trener narzędzi MindSonarR, PersologR i Reiss ProfileR. Dyplomowany coach z ponad 10 000 godzinami doświadczenia w gabinecie i na sali szkoleniowej. Pomaga przedsiębiorcom w optymalizacji ich biznesów, zwiększeniu produktywności i szybszym osiąganiu celów.

*Jak zmniejszyć ilość poprawek w projektach i zaoszczędzić czas?

Prowadząca: Anna Łuńska - coach i trener, projektantka architektury wnętrz i wystawiennictwa. Pasjonatka Visual Merchandisingu oraz tematyki związanej z oddziaływaniem przestrzeni na emocje i zachowania człowieka.

O nowych produktach, rozwiązaniach, trendach na 2024 rok opowiedzą przedstawiciele Dobrych Marek:

Barlinek Podłogi, Cersanit Polska, WSC, Elita Meble Łazienkowe, Komfort, Technistone Polska, Hörmann Polska, Aurora Technika Świetlna, Kabiny prysznicowe New Trendy, Kontakt-Simon, Laguna Fabryka Okuć, BARRISOL Officiel - Le plafond tendu, Wnętrza VOX, KENO-MEBLE, Peka PL

Od godz 9.30 czekamy na Was z dobrą kawą, niesamowitą atmosferą, upominkami od Dobrych Marek, lunchem i dużą dawką wiedzy.

Nie zwlekajcie, rezerwujcie miejsca!