Warto przyjrzeć się najnowszej kolekcji oświetlenia łazienkowego oraz dedykowanego do wnętrz marki Astro.

Jak mówi dyrektor ds. designu Riley Sanders

"Najnowsza kolekcja pokazuje przywiązanie do detali i ponadczasowego designu, którego firma Astro jest mistrzem. To kolekcja przemyślanych produktów, które będą pasować do każdego wystroju wnętrz."

Uwagę zwraca szczególnie kilka rozwiązań proponowanych przez brytyjskiego producenta. Są to m.in. oprawy Conic. Ta geometryczna łazienkowa lampa ścienna ma ponadczasowy wygląd dzięki błyszczącej podstawie z odlewanego metalu i stożkowemu kloszowi z dmuchanego szkła. Kinkiet Conic wygląda harmonijnie i rzuca klimatyczne światło. Przeznaczona jest do montowania w parach po obu stronach lustra łazienkowego, dodając tym samym symetrii pomieszczeniu.

Warta zauważenia jest również oprawa łazienkowa Elena. Inspirowana architekturą jest bardzo uniwersalna, zatem nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Jej widowiskowe ramię wygląda niczym kropla płynnego metalu zwieszona w powietrzu, a smukła sylwetka idealnie wpisuje się w wystrój każdej łazienki. Dyfuzor ze szkła mlecznego i atrakcyjny, szklany, okrągły klosz zapewniają wydajne, nierzucające cienia światło, idealne do golenia się lub nakładania makijażu.

Do ciągów komunikacyjnych czy przestrzeni kuchennych idealną propozycję jest oprawa sufitowa Taiko 300 lub jej większa siostra Taiko 400. Lampa ta przypominająca swoim kształtem dzwon, jest na tyle uniwersalna, że nadaje się zarówno do stosowania w salonach, sypialniach, jak i na korytarzach. Klosz jest wykonany ze stali tłoczonej w odcieniu matowej czerni lub bieli, a biały dyfuzor z poliwęglanu zapewnia jasne, ale klimatyczne światło. To obecnie jedna z odważniejszych i stylistycznie wysublimowanych opraw Astro.

1 of 7