Zapraszamy na spotkanie i prezentację najnowszej kolekcji opraw Astro!

12 września (wtorek) od godz. 9.00 do Hotel Rzeszów, Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów

Architekci oraz Projektanci z Rzeszowa i okolic!!!

Bezpłatne, branżowe spotkanie z cyklu Laboratorium Dobrej Marki po raz pierwszy odbywa się w Waszym mieście! 12 września (wtorek) przyjeżdżamy do Rzeszowa, by na chwilę oderwać Was od codzienności i wspólnie z Dobrymi Markami, czyli najlepszymi producentami z branży wyposażenia wnętrz, inspirować do tego, by praca stała się jeszcze bardziej efektywna i przyjemniejsza!

Zapraszamy 12 września (wtorek) od godz. 9.00 do Hotel Rzeszów, Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem należy je zarezerwować, klikając na poniższy formularz:

https://formularz.swiatrezydencji.pl/683267?utm_source=FB

W programie:

* wyśmienita kawa i słodkie śniadanie

* stoiska, nowości produktowe, ciekawe rozwiązania projektowe i prezentacje przedstawicieli Dobrych Marek: Radaway, Elica, Aurora Technika Świetlna, Elita Meble Łazienkowe, Doellken, OSPEL - Idealne Połączenie, WSC, Azario, IÖ, Excellent Łazienki, Kabiny prysznicowe New Trendy, RARO, Niemann Polska, FDESIGN, BARRISOL Officiel - Le plafond tendu. Partnerem wspierającym spotkanie jest Aliplast .

* praktyczna wiedza i wystąpienia gości specjalnych

Umowy w prawie autorskim

Prowadząca: Małgorzata Ludwik - radca prawny, założycielka kancelarii Prawnej Ludwik Legal we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie autorskim, w szczególności w kwestiach dotyczących obrotu dziełami sztuki, a także w sprawach związanych z prawnymi aspektami nowych technologii.

Jak budować relacje z klientami, sprzedając produkty i usługi premium?

Prowadząca: Agnieszka Gniotek, historyczka i krytyczka sztuki, kuratorka wystaw, właścicielka Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

* inspirujące rozmowy, sprzyjające nawiązywaniu nowych kontaktów branżowych

* konkursy z atrakcyjnymi upominkami

* przerwy kawowe i pyszny lunch na koniec spotkania

Laboratorium Dobrej Marki to cykliczne spotkania architektów oraz najlepszych producentów z branży wyposażenia wnętrz i ogrodów, organizowane od 2015 roku przez Wydawnictwo Koncept wydawcę magazynu Świat Rezydencji w różnych miastach Polski. Są one okazją do nawiązania nowych kontaktów, zapoznania się z ofertą produktową kilkunastu producentów z branży wyposażenia wnętrz i ogrodów, a także poznania ciekawych osób i wysłuchania praktycznych wystąpień gości specjalnych z zakresu: prawa, marketingu, sprzedaży, budowania marki osobistej, roli sztuki we wnętrzach itp. Wszystko to w miłej i kameralnej atmosferze, w gronie koleżanek i kolegów z branży!

Czeka Was dzień pełen emocji, wartościowych rozmów, wypełniony sporą dawką wiedzy. Do tego dobra kawa, lunch, niespodzianki od naszych Partnerów.

Nie może Was zabraknąć

Zapraszajcie koleżanki i kolegów z branży.