W tym roku nowości mają swoje mikro premiery podczas bezpośrednich spotkań z architektami. Mimo ograniczeń związanych z sytuacją pandemii cieszymy się, że najnowsze kolekcje Astro możemy pokazywać podczas Laboratoriów Dobrej Marki. W Gdańsku opowiadaliśmy o nowościach oświetleniowych dedykowanych branży hotelowej oraz prywatnym inwestycjom. Oprawy oświetleniowe Astro Lighting cechuje duża dbałość o detale i staranność wykonania, oraz minimalizm formy, dzięki któremu nie podlegają presji czasu i pozostają eleganckie niezależnie od zmieniających się trendów.

Podczas spotkania mieliśmy okazję przedstawić proces tworzenia najnowszej kolekcji Capsule. Idea, koncepcja, szkic, prototyp i produkt finalny są częścią fascynującej podróży, która zapoczątkowana w głowie projektanta nabiera realnych kształtów powoli ubierana w materię. Tak zapoczątkowana kolekcja odkrywana jest każdorazowo od nowa, stając się elementem szerszej rzeczywistości projektowanych wnętrz.

Zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu Laboratorium Dobrej Marki.

Jest to niepowtarzalna okazja aby w kameralnej atmosferze poznać produkt, doświadczyć materiału i wkomponować go we własny projekt.

1 of 10