Lampy Astro Lighting – design i jakość

John Fearon oraz James Bassant w 1997 roku w Wielkiej Brytanii postanowili założyć firmę, której głównym atutem będzie produkcja oświetlenia innego niż dostępne na rynku, oświetlenia nowoczesnego. Tak powstała firma Astro Lighting. Nasze kreatywne rozwiązania zyskały uznanie klientów na całym świecie.

Lampy Astro Lighting

Obecnie Astro Lighting jest największym w Europie producentem oświetlenia łazienkowego – oferującym między innymi kinkiety łazienkowe i plafony łazienkowe. Oferta Astro Lighting obejmuje też oprawy do sufitów podwieszanych, lustra podświetlane oraz powiększające lusterka do makijażu. Wszystko to szczelne lampy do łazienek, zgodne z wymaganą klasą szczelności IP44 oraz IP65.

Szeroki asortyment brytyjskiej firmy obejmuje także wszelkie rodzaje opraw oświetleniowych stosowanych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Większość z nich to energooszczędne oświetlenie LED.

Wszystkie produkty Astro Lighting wyróżnia unikalny design, nie brakuje jednak lamp łazienkowych o klasycznym wyglądzie, doskonale pasujących do tradycyjnych wnętrz.

Szczegółowe informacje dotyczące każdego z oferowanych produktów Astro Lighting znajdą Państwo na stronie producenta: www.astrolighting.co.uk

 
 
 
Strefa architekta