Lampy Astro Lighting – design i jakość

John Fearon oraz James Bassant w 1997 roku w Wielkiej Brytanii postanowili założyć firmę, której głównym atutem będzie produkcja oświetlenia innego niż dostępne na rynku, oświetlenia nowoczesnego. Tak powstała firma Astro Lighting. Nasze kreatywne rozwiązania zyskały uznanie klientów na całym świecie.

Lampy Astro Lighting

Astro Lighting zostało założone w 1997 roku w Wielkiej Brytanii. Wtedy to John Fearon i James Bassant postanowili zainwestować w działalność, której podstawą będzie wytwarzanie zupełnie nowego, niedostępnego w tamtym czasie na rynku, nowoczesnego oświetlenia. Chociaż brzmi to niecodziennie, to właśnie taka jest historia powstania dobrze znanej teraz w wielu krajach marki Astro Lighting. Kreatywne rozwiązania w zakresie lamp do wnętrz znalazły uznanie na wielu kontynentach.

Jeden z liderów w produkcji oświetlenia

Obecnie Astro Lighting jest największym w Europie producentem[bez linkowania] oświetlenia łazienkowego – oferującym między innymi kinkiety plafony łazienkowe. Oferta Astro Lighting obejmuje też oprawy do sufitów podwieszanych, lustra podświetlane oraz powiększające lusterka do makijażu. Cały asortyment dopełniają szczelne lampy do łazienek, zgodne z wymaganą klasą szczelności IP44 oraz IP65.

Szeroki asortyment w zakresie oświetlenia

Firma Astro Lighting dba o to, by klienci, którzy raz jej zaufali, nigdy nie czuli się zawiedzeni. Gwarantuje ona bogaty wybór różnych opraw oświetleniowych. Oczywiście znajdą Państwo zarówno rozwiązania do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków, a wszystko zależy wyłącznie od Waszych wymagań.

Wszystkie produkty Astro Lighting wyróżnia unikalny design, nie brakuje jednak lamp łazienkowych o klasycznym wyglądzie, doskonale pasujących do tradycyjnych wnętrz.

Szczegółowe informacje dotyczące każdego z oferowanych produktów Astro Lighting znajdą Państwo na stronie producenta: www.astrolighting.co.uk

 
 
 
Strefa architekta